×

O NÁS

Každý kto žil určitý čas v inej krajine, vie, že geografické vlastnosti ovplyvňujú jedálničiek obyvateľov státu. Aby jedálničiek Slovákov a našich ľudí žijúcich na Slovensku bol pestrejší, sme zabezpečili dovoz ruských výrobkov na Slovensko.

Každý kto žil určitý čas v inej krajine, vie, že geografické vlastnosti ovplyvňujú jedálničiek obyvateľov státu. Aby jedálničiek Slovákov a našich ľudí žijúcich na Slovensku bol pestrejší, sme zabezpečili dovoz východných výrobkov na Slovensko.
Nebudete musieť dlho putovať po slovenských uličkách aby ste našli obchod s potravinami – teraz mate nás. Môžete si objednať od nás národne východné potraviny s dodávkou do rôznych miest Slovenska. S nami si spomeniete na chute, ktoré poznáte už od detstva alebo sa ponoríte do gastronomických spomienok.

Z katalógu na nasej webovej stránke si môžete objednať:

Ryby a mäso v konzervách
Zelenina v konzervách
Kaviár jesetera
Mliečne výrobky
Pochúťky
Mame lahôdky z krajín SNŠ a Európy:

Pobaltské státy
Gruzínsko
Ukrajina
Nemecko

U nás mate zaručene autentické východné produkty. Pocítite pôvodnú chuť a vôňu, ktorú si pamätáte s detstva. Navštívte Ňás Produkt v Bratislave a vráťte sa do minulosti. U nás nájdete to, čo nenájdete na regáloch supermarketov Slovenska.

 
Na zabezpečenie riadneho fungovania, vhodného cielenia obsahu a reklamy na www.ambienteco.sk využívame súbory cookies. Pre správne fungovanie web stránky potvrďte svoj súhlas. Pravidlá ochrany osobných údajov nájdete v časti kontakty.